Tapahtumahaku

 
MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tuusulajärven uinnit (25m) 17.10.2020 Tuusula TuUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Vaasa Uinnit (25m) 17.10.2020 - 18.10.2020 Vaasa VUS-VSS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Aktia Viestit (25m) 17.10.2020 Vantaa, Hakunila SiWa

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kotkan syysuinnit (25m) 17.10.2020 Kotka Aquila

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Masters mestaruusuinnit (50m) 23.10.2020 - 25.10.2020 Pori SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mikropolix-Uinnit (25m) 24.10.2020 Riihimäki RiUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mustekalauinnit (25m) 24.10.2020 Lohja Octopus

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Santa Claus -uinnit (25m) 24.10.2020 - 25.10.2020 Rovaniemi SCR

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Ikäkausimestaruusuinnit, aluekilpailut (25m) 30.10.2020 - 1.11.2020 Alueet SUiL

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Swimshop uinnit (25m) 31.10.2020 Raisio RaisU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Syysuinnit (25m) 7.11.2020 Kankaanpää KU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Varkauden Syysuinnit (25m) 7.11.2020 Varkaus VarU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Jeppis-Kokko Games (25m) 14.11.2020 - 15.11.2020 Pietarsaari JS-PU, KUS-GSS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Pieksämäen syysuinnit (25m) 14.11.2020 Pieksämäki PieKu

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Supersekarit (25m) 14.11.2020 Nokia Pyry

UINTI, KANSALLINEN ARVOKILPAILU

GP-uinnit (25m) 14.11.2020 - 15.11.2020 Oulu SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Espoo Swim Games (25m) 21.11.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Pikkujoulukisat (25m) 21.11.2020 Tampere TUT

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Osuuspankkiuinnit (25m) 22.11.2020 Mikkeli MiUS

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Lyhyen radan ikäkausimestaruusuinnit (25m) 27.11.2020 - 29.11.2020 Turku SUiL

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Revontuli-uinnit (25m) 5.12.2020 Turku AUi

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Joulukuunkisat (50m) 6.12.2020 Oulu OU

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Lyhyen radan SM-uinnit (25m) 10.12.2020 - 13.12.2020 Espoo SUiL

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

PrimaTimber uinnit (25m) 12.12.2020 Joensuu JoUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Sveitsi Christmas challenge (25m) 12.12.2020 Hyvinkää HyUS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tonttu-uinnit (25m) 12.12.2020 Helsinki, Pirkkola Htu Stadi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Pohjanmaa Games (25m) 12.12.2020 Vaasa VUS-VSS

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Joulu-uinnit (25m) 13.12.2020 Raisio RaisU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Pohjanmaa Games (25m) 13.12.2020 Seinäjoki SeUi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Joulukarkelot (25m) 19.12.2020 Vantaa, Myyrmäki Vanders

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Sylvesterin uinnit (25m) 27.12.2020 Somero SomE