Tapahtumahaku

 
UINTI, KANSAINVÄLINEN KILPAILU

Pohjoismaiset ikäkausimestaruusuinnit (50m) 11.7.2020 - 12.7.2020 Liettua/Islanti

VESIPALLO, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Olympialaiset, vesipallo 25.7.2020 - 9.8.2020 Tokio IOC

UINTI, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Olympialaiset, uinti (50m) 25.7.2020 - 2.8.2020 Tokio IOC

UIMAHYPYT, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Olympialaiset, uimahypyt 26.7.2020 - 8.8.2020 Tokio IOC

TAITOUINTI, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Olympialaiset, taitouinti 3.8.2020 - 8.8.2020 Tokio IOC

UINTI, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Olympialaiset, avovesiuinti 5.8.2020 - 6.8.2020 IOC

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Avovesiuinnin SM-kilpailut (50m) 8.8.2020 Ahvenanmaa SUiL

TAITOUINTI, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Nuorten MM-taitouinnit 24.8.2020 - 30.8.2020 Quebec, Kanada FINA

UINTI, KANSAINVÄLINEN ARVOKILPAILU

Paralympialaiset, uinti (50m) 25.8.2020 - 6.9.2020 Tokio

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Vantaan Pärskeet (25m) 5.9.2020 Vantaa, Myyrmäki Vanders

UIMAHYPYT, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

FinnCup 4 12.9.2020 Tampere Molskis

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Nurmijärven Uinti Syysuinnit (25m) 12.9.2020 Rajamäki NU

UIMAHYPYT, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Aluemestaruuskilpailut, Etelä-Suomi 12.9.2020 Vantaa VanDi

UIMAHYPYT, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Aluemestaruuskilpailut, Keski- ja Pohjois-Suomi 12.9.2020 Joensuu JoUS

UIMAHYPYT, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Aluemestaruuskilpailut, Häme ja Varsinais-Suomi 12.9.2020

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Hessun Vinstat (25m) 12.9.2020 Turku AUi

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Prisma uinnit (25m) 19.9.2020 Joensuu JoUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Speedo Cup (25m) 19.9.2020 - 20.9.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Syyspärskeet (25m) 19.9.2020 - 20.9.2020 Oulu OuLo

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Syysuinnit (25m) 19.9.2020 Jyväskylä SWIM

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Aquanetti uinnit (25m) 25.9.2020 Raisio RaisU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Martti Ollgren uinnit (25m) 26.9.2020 Tampere TaTU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Syyskisat (25m) 26.9.2020 Salo SalU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Ganali Uinni (25m) 26.9.2020 Rauma RaUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Hössö-uinnit (25m) 26.9.2020 Helsinki HSS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kaukaveden Syysuinnit (25m) 26.9.2020 Kajaani KaUS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Lidl uinnit (25m) 26.9.2020 Lappeenranta LrU

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

ÅSK Games (25m) 3.10.2020 Turku ÅSK

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Gladiuksen syysuinnit (25m) 3.10.2020 Kirkkonummi Gladius

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kuopion Syysuinnit (25m) 3.10.2020 Kuopio KuUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Lakeusuinnit (25m) 3.10.2020 - 4.10.2020 Seinäjoki SeUi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Ruskauinnit (25m) 3.10.2020 - 4.10.2020 Oulu OU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tatti-uinnit (25m) 3.10.2020 Kemi KemTU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Toivovirtaset (25m) 3.10.2020 Helsinki HU

UIMAHYPYT, KANSALLINEN ARVOKILPAILU

Hallimestaruuskilpailut 9.10.2020 - 11.10.2020 Turku AWS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Nääs-Uinnit (25m) 10.10.2020 Tampere UiTa

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kotkan syysuinnit (25m) 17.10.2020 Kotka Aquila

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tuusulajärven uinnit (25m) 17.10.2020 Tuusula TuUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Vaasa Uinnit (25m) 17.10.2020 - 18.10.2020 Vaasa VUS-VSS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Aktia Viestit (25m) 17.10.2020 Vantaa, Hakunila SiWa

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Masters mestaruusuinnit (50m) 23.10.2020 - 25.10.2020 Pori SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mikropolix-Uinnit (25m) 24.10.2020 Riihimäki RiUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mustekalauinnit (25m) 24.10.2020 Lohja Octopus

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Santa Claus -uinnit (25m) 24.10.2020 - 25.10.2020 Rovaniemi SCR

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Ikäkausimestaruusuinnit, aluekilpailut (25m) 30.10.2020 - 1.11.2020 Alueet SUiL

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Swimshop uinnit (25m) 31.10.2020 Raisio RaisU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Syysuinnit (25m) 7.11.2020 Kankaanpää KU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Varkauden Syysuinnit (25m) 7.11.2020 Varkaus VarU

UINTI, KANSALLINEN ARVOKILPAILU

GP-uinnit (25m) 14.11.2020 - 15.11.2020 Oulu SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Jeppis-Kokko Games (25m) 14.11.2020 - 15.11.2020 Pietarsaari JS-PU, KUS-GSS