Tapahtumahaku

 
UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Kempele-uinnit (25m) 25.1.2020 - 26.1.2020 Kempele, Zimmari KemPy

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Lappeenrannan Talviuinnit (25m) 25.1.2020 Lappeenranta LrU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Madwave Challenge (50m) 25.1.2020 Tampere TaTU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Minimani Games (25m) 25.1.2020 Kokkola KUS-GSS

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

TYR uinnit (25m) 25.1.2020 Raisio RaisU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Speedo Carnival (50m) 1.2.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Wasa Winter Games (50m) 8.2.2020 Vaasa VUS-VSS

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Intersport uinnit (25m) 8.2.2020 Joensuu JoUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

KemTU-uinnit (25m) 8.2.2020 - 9.2.2020 Kemi KemTU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Masters Talviuinnit (25m) 8.2.2020 Oulu OU

Tapahtuma peruttu

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Talviuinnit (25m) 8.2.2020 Vantaa, Myyrmäki Vanders

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Viking Line-uinnit (50m) 8.2.2020 Turku AUi

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Linnauinnit (25m) 9.2.2020 Savonlinna SUS

Tapahtuma peruttu

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kristina Cruises -uinnit (25m) 15.2.2020 Kotka Aquila

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, VAMMAISUINTI, MASTERS

Oskarin uinnit (50m) 15.2.2020 Jyväskylä SWIM

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Oulun Uinnit (50m) 22.2.2020 - 23.2.2020 Oulu OU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Kevätkisat (25m) 29.2.2020 Salo SalU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Vantaa Junior Meet (50m) 29.2.2020 - 1.3.2020 Vantaa, Tikkurila SiWa

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tuusula-Uinnit (25m) 7.3.2020 Tuusula TuUS

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Gladiuksen kevätuinnit (25m) 7.3.2020 Kirkkonummi Gladius

Tapahtuma peruttu

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Manse-Uinnit (50m) 7.3.2020 Tampere UiTa

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Paisuntakrooloot (25m) 7.3.2020 Seinäjoki SeUi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Itäväylä-uinnit (25m) 14.3.2020 Porvoo BS-PU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Hauki-Uinnit (25m) 14.3.2020 Oulu HaHe

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Savon Mestaruusuinnit (25m) 14.3.2020 Pieksämäki PieKu

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

XXXIV Turku Super Games (50m) 14.3.2020 Turku ÅSK

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

ARENA uinnit (25m) 21.3.2020 Raisio RaisU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Cetus Games (50m) 21.3.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mikropolix-Uinnit (25m) 21.3.2020 Riihimäki RiUS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Varkauden Kevätuinnit (25m) 21.3.2020 Varkaus VarU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI, FINA-STATUS

Arena Helsinki Swim Meet (50m) 25.3.2020 - 26.3.2020 Helsinki, Mäkelänrinne SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Masters mestaruusuinnit (25m) 27.3.2020 - 29.3.2020 Kotka SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kvarken Games (50m) 28.3.2020 - 29.3.2020 Vaasa VUS-VSS

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Knattesimmet (25m) 4.4.2020 - 5.4.2020 Godby ÅSF

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

ELIXIA Games (50m) 4.4.2020 Vantaa, Tikkurila Vanders

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Nuorisouinnit (50m) 4.4.2020 - 5.4.2020 Oulu OU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Supersekarit (25m) 4.4.2020 Nokia Pyry

KANSALLINEN KILPAILU, KANSAINVÄLINEN KILPAILU, UINTI

Prisma Uinnit 5.4.2020 Kouvola Kouvolan Uimarit

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Pitkäperjantain uinnit (50m) 10.4.2020 Turku AUi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Simmis Arena Meet (50m) 10.4.2020 Helsinki HSS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mämmiuinnit (25m) 13.4.2020 Hyvinkää HyUS

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Oskareiden jatkot (50m) 18.4.2020 Jyväskylä SWIM

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Ouneva Group -uinnit (25m) 18.4.2020 Joensuu JoUS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tuula Kara uinnit (25m) 19.4.2020 Somero SomE

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Jeppis-uinnit (25m) 25.4.2020 Pietarsaari JS-PU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kaukaveden Kevätuinnit (50m) 25.4.2020 - 26.4.2020 Kajaani KaUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Vuosaari Uinnit (25m) 25.4.2020 Helsinki Orca

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

XIX Turku Junior Games (50m) 25.4.2020 Turku ÅSK

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kevätuinnit (25m) 2.5.2020 Kankaanpää KU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Laviaarit (50m) 2.5.2020 - 3.5.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus