Tapahtumahaku

 
VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Lyhyen radan SM-uinnit (25m) 12.12.2019 - 15.12.2019 Tampere SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tonttu-uinnitHelsinki (25m) 14.12.2019 Helsinki HTU Stadi

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

VUS Games (50m) 14.12.2019 Vaasa VUS-VSS

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Meri-Lappi Uinnit (25m) 14.12.2019 Kemi KemUS

Tapahtuma peruttu

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Sylvesterin Uinnit (25m) 29.12.2019 Somero SomE

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Uikko-Uinnit (25m) 11.1.2020 Nivala, Uikko ViesU, NiSa

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Viriilit Vinstat (25m) 11.1.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Nurmijärven Uinti Talviuinnit (25m) 18.1.2020 Rajamäki NU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Sprintti-uinnit (25m) 18.1.2020 Lahti LaUS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kempele-uinnit (25m) 25.1.2020 - 26.1.2020 Kempele, Zimmari KemPy

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Lappeenrannan Talviuinnit (25m) 25.1.2020 Lappeenranta LrU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Madwave Challenge (50m) 25.1.2020 Tampere TaTU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Minimani Games (25m) 25.1.2020 Kokkola KUS-GSS

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

TYR uinnit (25m) 25.1.2020 Raisio RaisU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Speedo Carnival (50m) 1.2.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Masters Talviuinnit (25m) 8.2.2020 Oulu OU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Talviuinnit (25m) 8.2.2020 Vantaa, Myyrmäki Vanders

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Viking Line-uinnit (50m) 8.2.2020 Turku AUi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Wasa Winter Games (50m) 8.2.2020 Vaasa VUS-VSS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Intersport uinnit (25m) 8.2.2020 Joensuu JoUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

KemTU-uinnit (25m) 8.2.2020 - 9.2.2020 Kemi KemTU

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Linnauinnit (25m) 9.2.2020 Savonlinna SUS

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kristina Cruises -uinnit (25m) 15.2.2020 Kotka Aquila

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Oskarin uinnit (50m) 15.2.2020 Jyväskylä SWIM

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Oulun Uinnit (50m) 22.2.2020 - 23.2.2020 Oulu OU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Kevätkisat (25m) 29.2.2020 Salo SalU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Vantaa Junior Meet (50m) 29.2.2020 - 1.3.2020 Vantaa, Tikkurila SiWa

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Gladiuksen kevätuinnit (25m) 7.3.2020 Kirkkonummi Gladius

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Manse-Uinnit (50m) 7.3.2020 Tampere UiTa

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Paisuntakrooloot (25m) 7.3.2020 Seinäjoki SeUi

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Tuusula-Uinnit (25m) 7.3.2020 Tuusula TuUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Itäväylä-uinnit (25m) 14.3.2020 Porvoo BS-PU

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU, MASTERS

Hauki-Uinnit (25m) 14.3.2020 Oulu HaHe

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Super Challenge Pieksämäki (25m) 14.3.2020 Pieksämäki PieKu

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

XXXIV Turku Super Games (50m) 14.3.2020 Turku ÅSK

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Varkauden Kevätuinnit (25m) 21.3.2020 Varkaus VarU

MASTERS, VAMMAISUINTI, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

ARENA uinnit (25m) 21.3.2020 Raisio RaisU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI, FINA-STATUS

Cetus Games (50m) 21.3.2020 Espoo, Espoonlahti Cetus

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mikropolix-Uinnit (25m) 21.3.2020 Riihimäki RiUS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Arena Helsinki Swim Meet (50m) 25.3.2020 - 26.3.2020 Helsinki, Mäkelänrinne SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, KANSALLINEN ARVOKILPAILU, UINTI

Masters mestaruusuinnit (25m) 27.3.2020 - 29.3.2020 Kotka SUiL

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Kvarken Games (50m) 28.3.2020 - 29.3.2020 Vaasa VUS-VSS

UINTI, KANSALLINEN KILPAILU

Knattesimmet (25m) 4.4.2020 - 5.4.2020 Godby ÅSF

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

ELIXIA Games (50m) 4.4.2020 Vantaa, Tikkurila Vanders

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Nuorisouinnit (50m) 4.4.2020 - 5.4.2020 Oulu OU

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Supersekarit (25m) 4.4.2020 Nokia Pyry

KANSALLINEN KILPAILU, KANSAINVÄLINEN KILPAILU, UINTI

Prisma Uinnit 5.4.2020 Kouvola Kouvolan Uimarit

MASTERS, KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Pitkäperjantain uinnit (50m) 10.4.2020 Turku AUi

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Simmis Arena Meet (50m) 10.4.2020 Helsinki HSS

KANSALLINEN KILPAILU, UINTI

Mämmiuinnit (25m) 13.4.2020 Hyvinkää HyUS