Aikataulu

Härveli Diving Cup 2017, Mäkelänrinteen Uintikeskus, Helsinki, 25.5.2017 - 28.5.2017

25.5.2017
9:00 - 12:00HARJOITTELU
12:00 - 13:00A Pojat + A Tytöt 1m
13:15 - 13:45D Pojat, 3 metriä
14:00 - 14:30C Pojat + C Tytöt KRS
14:45 - 15:30B Pojat + B Tytöt 3m
15:45 - 16:15Syncro 1m KAIKKI
16:30 - 16:50Miehet + Naiset KRS
17:05 - 17:35Masters Naiset 1m kaikki
17:50 - 18:30Masters Miehet 1m kaikki
26.5.2017
8:30 - 10:00HARJOITTELU
10:00 - 11:00A Pojat + B Pojat + A Tytöt + B Tytöt KRS
11:15 - 12:35D Tytöt, 1 metri
13:15 - 14:00C Pojat + C Tytöt 3m
14:15 - 14:45Miehet + Naiset 1m
15:00 - 15:30Joukkuelaji
27.5.2017
9:00 - 9:00HARJOITTELU
10:00 - 10:30Syncro KRS kaikki
10:45 - 11:45C Pojat + C Tytöt 1m
12:00 - 12:30A Pojat + A Tytöt 3m
13:15 - 13:45D Pojat + D Tytöt KRS
14:00 - 14:30Miehet + Naiset 3m
14:45 - 15:30Masters KRS kaikki
15:45 - 16:45B Pojat + B Tytöt 1m
28.5.2017
9:00 - 10:00HARJOITTELU
10:00 - 10:30Syncro 3m KAIKKI
10:45 - 11:15D Pojat, 1 metri
11:30 - 12:00D Tytöt, 3 metriä
12:15 - 12:45Masters Naiset 3m kaikki
13:00 - 13:30Masters Miehet 3m kaikki