Rekisteröidyt edustuskelpoisuuden siirrot


Edustussiirron ohjeet ja hakemuskaavake.
 

Päivitetty 26.5.2017

Nimi Mistä Mihin Astuu voimaan Vesipallo
Holm Ada Oulun Lohet Oulun Uinti 6.1.2017  
Wahlman Joel Vanders Helsingin Uimarit 12.1.2017  
Kangasniemi Kiira Lapuan Virkiä Seinäjoen Uimarit 3.2.2017  
Mäkinen Anita Vanders Nummelan Kisaajat 16.1.2017  
Lumio Alma Uinti Tampere TaTu 21.1.2017  
Kareinen Jenny Simmis Wanda Helsingfors Simsällskap 21.1.2017  
Koiranen Iida HSS Vanders 22.1.2017  
Carlsson Gustav RaisU ÅSF 22.1.2017  
Sinerkari Nanna Simmis Wanda HSS 2.2.2017  
Tolvanen Miika Swimming Jyväskylä Joensuun Uimaseura 11.2.2017  
Ikonen Tuomas Tuusulan Uimaseura Lappeenrannan Uimarit 12.2.2017  
Pykälämaa Samuli Aurajoen Uinti RaisU 12.2.2017  
Arola Ilkka BS-PU Kouvolan Uimarit 12.2.2017  
Karjalainen Ida Swimming Club Rovaniemi Rovaniemen Uimaseura 15.2.2017  
Guttorm Bigga Swimming Club Rovaniemi Rovaniemen Uimaseura 15.2.2017  
Vihavainen Tuomas HTU Simmis Wanda 16.2.2017  
Niemi Saara Haukiputaan Heitto Oulun Uinti 17.2.2017  
Keränen Vesa Haukiputaan Heitto Oulun Uinti 17.2.2017  
Löytökorpi Joni Vanders Simmis Wanda 22.2.2017  
Ahtiainen Teemu Vanders Simmin Wanda 24.2.2017  
Soini Akseli Rauman Uimaseura Hämeenlinnan Uimaseura 24.2.2017  
Mäkelä Miisa Helsingin Uimarit HSS 25.2.2017  
Tyni Janne Oulun Lohet Oulun Uinti 26.2.2017  
Korhonen Joona TaTu Tampere Uita  2.3.2017  
Sjösten Emilie Uimaseura Kaarina Aurajoen Uinti 5.3.2017  
Immonen Pertti Uimahyppyseura Silakat Härveli 8.3.2017  
Moisio Jenni Uinti Tampere Kampuksen Plaani 10.3.2017  
Larinen Juho Oulun Lohet Kemin Uimaseura 12.3.2017  
Knuutila Toni
Eura Swimming Team
Porin Uimaseura 23.3.2017  
Hynynen Oskari Salon uimarit ÅSK 30.3.2017  
Granberg Janina Vanders Cetus 4.4.2017  
Siltainsuu Sylvia Vanders Vesihelmen uimaseura 6.4.2017  
Heinonen Lauriina Cetus Vanders 8.4.2017  
Luoma Lumi Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Wallenius Wilma Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Tarkiainen Sonja Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Ponnikas Hanna Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Lipponen Joel Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Nieminen Ville Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Yritys Taiga Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Yritys Saana Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Yritys Maria Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Kontiainen Aino Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Cederqvist Oskari Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Tiljander Erja Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Rooke Samuel Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Andelin Roosa Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Luukkonen Johanna Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Niininen Eemi Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Imppola Aaro Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Imppola Eedi Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Nieminen Janica Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven uinti 8.4.2017  
Laaksonen Kerttu RaisU ÅSK 26.4.2017  
Kortetjärvi Hilla RaisU ÅSK 27.4.2017  
Saine Tilda RaisU ÅSK 26.4.2017  
Laaksonen Luka RaisU ÅSK 26.4.2017  
Alho Mea RaisU ÅSK 26.4.2017  
Allén Max RaisU ÅSK 26.4.2017  
Heikiö Matilda RaisU ÅSK 26.4.2017  
Viitala Mikko Lappeenrannan Uimarit S.C. Pingviinit 30.4.2017  
Latikka Antti Cetus Swimming Club Rovaniemi 3.5.2017  
Tsvetkov Vladimir Hyvinkään Uimaseura Nurmijärven Uinti 5.5.2017  
Heikkilä Annika Lahden Uimaseura Lahden Kaleva 12.5.2017  
Kurkinen Pyry Swimming Jyväskylä Kampuksen Plaani 17.5.2017  
Luukkanen Carita Uinti Tampere TaTu Tampere 18.5.2017  
Pavljuk Mihail Simmis Wanda HSS 19.5.2017  
Kalin Serhat Uimaseura Helsinki Orca Helsinki 23.5.2017  
Kinnunen Lauri RaisU ÅSK 24.5.2017  
Meller Mika TuuS HSS 15.6.2017