Kilpailun aikataulu - Sunnuntaiaamu 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  07:35   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2017         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
10:00  27  4X100m Vapaauinti Seka  LX  Loppukilpailut   
10:19  28  100m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut  12   
10:46  29  100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut   
11:08  30  200m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut   
11:35  31  200m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut   
11:48    Tauko         
11:58  32  50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut  25   
12:24  33  50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut  18   
12:44  34  200m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut   
12:54  35  200m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut   
13:04    Tauko         
13:14  36  4X50m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
13:31  37  4X50m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
13:42    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 25 s         
    Aika erien välissä (viesti): 50 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 1 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 1 min         
    Tauon pituus: 10 min         
    Palkintojen jako: 0 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  07:35