Kilpailun aikataulu - Lauantai-ilta 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  07:34   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2017         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
16:30  18  50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut  13   
16:48  19  50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut  19   
17:12  20  200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
17:35  21  200m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
18:09    Tauko         
18:19  22  100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut   
18:28  23  100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut   
18:45  24  50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut   
18:56  25  50m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut  12   
19:11    Tauko         
19:21  26  4X50m Vapaauinti Seka  LX  Loppukilpailut   
19:41    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 25 s         
    Aika erien välissä (viesti): 50 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 1 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 1 min         
    Tauon pituus: 10 min         
    Palkintojen jako: 0 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  07:34