Kilpailun aikataulu - Lauantaiaamu 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  07:34   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 lokakuu 2017         
 
 
Klo  Nro  Laji  Luokka  Vaihe  Erä  Huom. 

 
09:30  100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut   
09:50  100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut   
10:00  50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut  13   
10:15  50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut  10   
10:27  10  200m Sekauinti Miehet  Loppukilpailut   
10:52  11  200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut   
11:09    Tauko         
11:19  12  100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut  19   
11:53  13  100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut  10   
12:13  14  200m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut   
12:39  15  200m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut   
13:01    Tauko         
13:11  16  4X50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut   
13:27  17  4X50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut   
13:38    Jakso päättynyt         
             
    Aika erien välissä (henk.koht): 25 s         
    Aika erien välissä (viesti): 50 s         
    Aika lajien välissä (henk.koht.): 1 min         
    Aika lajien välissä (viesti): 1 min         
    Tauon pituus: 10 min         
    Palkintojen jako: 0 min         
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  02 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  07:34